Саопштења

Жарић Ковачевић: Политика блокадера је мржња

САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ / 11.08.2025.

 

Јелена Жарић Ковачевић

члан Председништва Српске напредне странке

 

 

Често када стигну претње, па и ружне речи и неосноване оптужбе, запитамо се од кога. Миша Бачулов - блокадер који се нуди да води Нови Сад можда, а непристојност, лажљивост и безобразлук су епитети који га за то препоручују? Онај који је напао Милоша Вучевића, председника најјаче и најбројније Српске напредне странке, само јер је оптерећен и исфрустриран успехом и победама које има иза себе? Онај који се дрзнуо да оптужује и Милошевог сина, потпуно без разлога, повода или аргумената.

По ко зна који пут се потврђује да је једина политика блокадера мржња према Александру Вучићу, Милошу Вучевићу, али и свима осталима који се усуде да не мисле као они.

Србија ће увек умети да се избори са политиком насиља, прогона и линча неистомишљеника коју заговарају Миша Бачулов и блокадери.

 

 

 

 

 

СЛУЖБА ЗА ИНФОРМИСАЊЕ

СРПСКА НАПРЕДНА СТРАНКА